Teklif Al
WhatsApp

Misyon & Vizyon

Ailemiz her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bunun için ekip ve ekipmanlarımızı geliştirmeye, büyütmeye özen gösteriyoruz.

Yenilikçi ve titiz

Günlük yaşam alanlarımızda geçmişte standart temizlik kavramı yeterliyken, değişen ve gelişen riskler sonucu günümüzde temizlik anlayışı da gelişmektedir.

Önemli olan sağlığa zarar vermeyecek ürünler ile hijyeni sağlamaktır. Temizlik amaçlı kullanılan bazı maddelerin canlı sağlığı açısından zararlı kimyasallar içerebildiği, son yıllarda fark edilmeye başlanmıştır. Çalışmalarımızda, kirli alanların temizliği kadar, mikropların yeniden çoğalmasını engelleyici uygulamalara da önem vermekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Muğla'nın, Milas ve Bodrum'un temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak bölgenin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

Referanslarımız

phone-handsetcrossmenu